Atribuită
Cumpărare directă
DESCRIERE: cateter toracic cu trocar CH 8-10-12; - trocar cu: - varf taietor triplu fatetat; sau - cu varf bont - cateter din silicon cu ochi laterali, metric si linie radioopaca - peretele flexibil al tubului confera o interfata tesut; - tub ermetic si o curgere lina, dispune de varf conic pentru o insertie facila si sigura; - este prevazut cu marcaje precise de adancime din cm in cm incepand de la 2 cm de capatul distal, conector conic cu orificiu larg, integral; - capat distal deschis; - marcaj CE - ambalat Individual, 10buc/cut mai putin Comanda 4311
- Număr anunț
- DA28504631
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
- Furnizor / câștigător
- NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
- Cod CPV
- 33141640-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.345 RON
- Valoare atribuită
- 1.345 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.