Atribuită
Cumpărare directă
Trusa pentru detectia calitativa sau semi cantitativa a anticorpilor anti Treponema pallidum in ser sau plasma umana, prin metoda de hemaglutinare pasiva; trusa cu 200 teste Se lucreaza pe placi din polistiren de unica folosinta PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA28544164
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 24000000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.070 RON
- Valoare atribuită
- 1.070 RON
- Data publicării
- 10.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.