Atribuită Cumpărare directă

VIROCLEAR este destinat utilizarii in cadrul procedurior pentru asigurarea calitatii, ca material necaracterizat nereactiv. Reactivii VIROCLEAR sunt negativi pentru anticorpi anti - HIV-1, anticorpilor anti - HIV-2, antigen HIV-1 Ag,anticorpi anti HTLV-1, anticorpi anti HTLV-2, anticorpi anti HCV, anticorpi anti-HBc totali si anti HBc IgM, HBsAg, HBeAg, anti – HBe, anticorpi anti-HDV, anticorpi anti CMV , anticorpi clasa G si M anti Treponema Pallidum precum si antigene non-treponemice ( reagine). Reactivii VIROCLEAR sunt constituiti din ser uman si proteine de origine umana, deasemenea continand agenti antimicrobieni in scopul conservarii si stabilizarii materialului. Prezentare: 1 fl x 5 ml / kitPrezentare: Ser uman reactiv pentru anticorpi anti-HIV-1, anticorpi anti-HTLV-1, anticorpi anti-HCV, anticorpi anti- HB, anticorpi anti-CMV si antigen HBs. Serul contine proteine umane si bovine, angenti antimicrobieni ca stabilizatori si conservanti. Materialele sursa , reactive la markerii virali hepatici si anticorpii retrovirali au fost tratate pentru inactivarea agentilor infectiosi. Reactivii VIROTROL sunt destinati mentinerii si asigurarii calitatii precum si monitorizarii performantelor metodelor de diagnostic in vitro. Reactivii VIROTROL sunt preparati din plasma umana si alte proteine de origine animala. Stabilitate si stocare: 1. Depozitati reactivii VIROTROL la frigider intre 2 si 8 0C cand acestia nu sunt utilizati 2. In cazul depozitarii conform instructiunilor, reacti

Număr anunț
DA28519315
Autoritate contractantă
Centrul de Transfuzie Sanguina a Mun.Bucuresti (CUI 8539362)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.500 RON
Valoare atribuită
8.500 RON
Data publicării
05.08.2021 00:00
Data finalizării
06.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.500 RON

din 8.500 RON estimat