Atribuită
Cumpărare directă
VAR HIDRATAT 25KG TUB GRI PRETAIAT IZOLATIE PE EXPANDATA L=2m Dint.22x6mm 66000606022 SMILGHER ROSU (M) ROST SATIN EMAIL SUPERLUCIOS VERDE MUGUR DE BRAD 4L ROST SATIN EMAIL SUPERLUCIOS ROSU 0.6L ROST SATIN EMAIL SUPERLUCIOS NEGRU 4L ROST SATIN EMAIL SUPERLUCIOS MARO 4L ROST SATIN EMAIL SUPERLUCIOS GRI 4L ROST SATIN EMAIL SUPERLUCIOS GRI 0.6L ROST SATIN EMAIL SUPERLUCIOS CREM 4L ROST SATIN EMAIL SUPERLUCIOS GALBEN 4L ROST SATIN EMAIL SUPERLUCIOS ALB 4L PACHET INNENWEISS INTERIOR 15L + AMORSA 4L MASCA BUCATARIE DEMONTABILA WENGE MAT 10141/17754 LT09834 TRAFALET FIR MOHAIR, 100mm, fir 5mm, baza 30mm LT09770 TRAFALET FIR POLIACRIL VERDE, 250mm, fir 18mm, 5mm burete LT09559 PENSULA MANER PVC, 100mm, fir natural LT09558 PENSULA FIR NATURAL, MANER PVC, 80mm LT09546 PENSULA MANER PVC 100MM,FIR NATURAL LT07612 TAVA PVC, 240x284 mm INNENWEISS VOPSEA LAVABILA INTERIOR ALB 5L GLETUL MESERIASULUI 20KG DILUANT UNIVERSAL D509 0.9L CHIUVETA INOX 1001.MSM 80*50 1C1P ST. SANOBI(1/10) 641034 - Lacat din Otel cu Ureche Lunga L[mm]: 50 L[mm]: 50 3D SAVANA LAC 3 IN 1 PENTRU GARDURI SI CABANE TEAK 2.5L USA METALICA ECO-07 2050*860*50 DREAPTA USA METALICA COMPACT 10 2050X860X50MM DREAPTA ROST SATIN EMAIL SUPERLUCIOS CREM 4L ROST SATIN EMAIL SUPERLUCIOS ALB 4L CERESIT TS 52/62 SPUMA PU PISTOL IARNA 750ML 2350629 520717 Banda autoadeziva gips-carton 45mmx90m
- Număr anunț
- DA28649766
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ADRIAN V. RADULESCU (CUI 29433215)
- Furnizor / câștigător
- MAX SRL (CUI 3697680)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.952 RON
- Valoare atribuită
- 2.952 RON
- Data publicării
- 30.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.