Atribuită
Cumpărare directă
La sediul scolii -corpul A: suprafata 762.82 mp +x 3 etaje x coef in plan vertical 2.5=5721.15 mc -corpul B( sala de sport, h=7-10m): 1100 mp x coeficient in plan vertical 4 =4400mc -corpul C : 351 mp x 3 etaje* x coef.in plan vertical2.5= 2632.50 mc La sediul Gradinitei - suprafata 150 mp* 2.5 coef in plan vertical = 375 mc Servicii de dezinfectie: 13129 mc Servicii de dezinsectie 13129 mc
- Număr anunț
- DA28610318
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 "SFINTII VOIEVOZI (CUI 20715395)
- Furnizor / câștigător
- DERA-TOXIC 2000 SRL (CUI 13348156)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.363 RON
- Valoare atribuită
- 2.363 RON
- Data publicării
- 23.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.