Atribuită
Cumpărare directă
aparat ras uf gilette 2 lame - 1135 buc x0,70 = 794,50 hartie igienica 3 str. 100% celuloza, 14,4 ml/buc - 9064 buc x 0,58 = 5257,12 pasta de dinti colgate 100 ml - 722 buc x 3,02 = 2180,44 pasta de ras palmolive 65gr - 228 buc x 4,68 = 1067,04 sampon de par teo 400ml - 968 buc x 3,95 = 3823,60 sapun solid teo 100gr - 849buc x 1,37 = 1163,13 sapun lichid teo 800ml - 934 L x 5,38 = 5024,92 sampon pt. copii JOHNSONS 300ml - 123 buc x 4,30 = 528,90 sapun solid pt. copii JOHNSONS 100gr - 99 buc x 1,60 = 158,40 ulei pt. copii johnsons 300ml - 13 buc x 6,29 = 81,77 conform cerintelor solicitate din ADV1233863/19/08/2021
- Număr anunț
- DA28633983
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Buzau (CUI 17091470)
- Furnizor / câștigător
- DANCRISOR IMPEX SRL (CUI 29246829)
- Cod CPV
- 33700000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.079 RON
- Valoare atribuită
- 20.079 RON
- Data publicării
- 26.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.