Atribuită
Cumpărare directă
CODY PROSOP 90M 12X7,48; COMPACT SERVETELE TURQUOISE 120BUCATI 15X7,31; SACI MENAJ 35LITRI FORTE CU SNUR OTI 30X3,61; SACI MENAJERI ULTRA 240LITRI 20X8,15; EFECT MOBILA SPRAY 1LITRU 5X11,51; TEO SAPUN LICHID 400ML 24X5,29; FAIRY 800ML 5X6,39; SANO K-300+ 630ML 4X18,07; RAID SPRAY GANDACI SI FURNICI 600ML 3X12,52; RAIDY SPRAY MUSTE SI TANTARI 600ML 3X12,52; ZEWA HARTIE IGIENICA 3STR 8ROLE/BAX 42X12,86; SERVETELE LA CUTIE PAPELY 100BUC/SET 10X2,18; LAVETE MICROFIBRA 4/SET ZOREX 4X7,48; DUCK WC LICHID 750ML 5X6,30; SANO CLEAR 1LITRU 10X9,83; TRIUMF DEGRESANT FORTE 500ML 5X10,50; BATERIE DURACELL AAK4 2/SET 5X4,45; BATERIE DURACELL AAA 2/SET 5X4,45; SP MANUSI VINIL 5X30,50; MASCA DE PROTECITE DE UNICA FOLOSINTA 50/SET 40X13,45; ALLCOL SANITAR DORA 500ML 120X4,20; HYGIENIUM GEL ANTIBACTERIAN SI DEZINFECTANT 300ML 10X17,56; GLADE REZERVA ODORIZANT 10X13,03; EYFEL RED DIFFUSER 110ML 6X13,87; LAVETE UMEDE 18X16CM 3/SET OTI 5X3,19; PACLAN BURETE VASE 3/SET 2X4,54; FABI DEGRESANT SERVICE 5LITRI 1X36,97
- Număr anunț
- DA28625732
- Autoritate contractantă
- Comuna Danesti (CUI 4510452)
- Furnizor / câștigător
- MERTECOM SRL (CUI 18509431)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.298 RON
- Valoare atribuită
- 3.298 RON
- Data publicării
- 25.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.