Atribuită
Cumpărare directă
1X EUROPUBELA 240L VERDE - 178,5 RON 2X EUROPUBELA 240L GALBENA - 2X 178,5 = 357 RON 1X EUROPUBELA 240L ALBASTRA - 178,5 RON 1X EUROPUBELA 240L NEAGRA - 178,5 RON 5X COS STRADAL CU PLATBANDA PORTOCALIU - 135 RON X 5 = 675 RON 3 X COS GUNOI MULTIPAT 30L GALBEN - 3 X 32,9 = 98,7 RON 3 X COS GUNOI MULTIPAT 30L ALBASTRU - 3 X 32,9 = 98,7 RON 3 X COS GUNOI MULTIPAT 30L ROSU - 3 X 32,9 = 98,7 RON 3 X COS GUNOI MULTIPAT 30L VERDE - 3 X 32,9 = 98,7 RON TOTAL = 1.962,3 RON Produsele vor fi livrate la Sediul CERONAV Subunitatea Galati strada Portului nr. 54A, GALATI
- Număr anunț
- DA28602695
- Autoritate contractantă
- Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
- Furnizor / câștigător
- MERTECOM SRL (CUI 18509431)
- Cod CPV
- 34928480-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.962 RON
- Valoare atribuită
- 1.962 RON
- Data publicării
- 20.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.