Atribuită
Cumpărare directă
REZERVA MOP BUMBAC 300GR ALISAN -5X4.60; FINO REZERVA MOP BUMBAC -2X8.00; EFECT DETERGENT GEAM 1L -15X6.00; CIF PROF SPRAY MOBILA 400ML -4X13.00; NUFAR DETARTRANT CLASIC 800ML -15X6.50; MATURA PLASTIC FIR LUNG M4 -4X7.70; FINO MATURA EXTERIOR MARE+COADA-4X20.90; DOMESTOS PINE 5L -10X29.00; CIF CRMA PINK 500ML -10X5.60; SANO SPARK LAVANDA 500ML 4X5.30; DUCK AQA BLUE APARAT 2X40GR -10X6.90; FABI SAPUN LICHID 5L EXTRA -10X25.00; SACI MENAJ 35L FORTE CU SNUR OTI -15X3.60; SACI MENAJ 120L NEGRU OTI -10X6.60; BIOCARPET 750ML -5X9.80; ST BURETE VASE TRADITIONAL 10/SET -5X3.40; SP MANUSI VINIL L -1X30.50; LAVETA MICROFIBRA 40X40 IACOB -20X3.90; ASEVI DETERGENT PARDOSELI PORTOCALA 5L -3X47.00; ARIEL AUTOMAT LICHID MONTAIN SPRING 3.3L -2X44.00; LIPICI BIO-GLUE 135GR -2X7.50; AROXOL GANDACI SI FURNICI 400ML -5X11.30; HARTIE IGIENICA 3STR. 16ROLE /BAX-20X15.00; PROSOP HARTIE 130M AUTOCUT -20X12.90; PONS ODORIZANT DEO WC CLASIC 200ML -2X11.90; ASEVI DETERGENT DEZINFECTANT GERPOSTAR 750ML -8X12.00; AROXOL SPRAY GANDACI SI FURNICI 400ML -1X11.80
- Număr anunț
- DA28498696
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIHAI VITEAZU (CUI 4378832)
- Furnizor / câștigător
- MERTECOM SRL (CUI 18509431)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.363 RON
- Valoare atribuită
- 2.363 RON
- Data publicării
- 02.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.