Atribuită
Cumpărare directă
PREZENTA FISA TINE LOC DE COMANDA FERMA. ADRENALINA =500 FIOLE ALGIFEN=200 FIOLE ALGOCALMIN=200 FIOLE ASPIRINA=400 TABLETE ATROPINA=100 FIOLE CAPTOPRIL 250MG=600 TABLETE dIAZEPAM/DESITIN 10=60 BUC DIGOXIN=50FIOLE ENAP=50 FIOLE FUROSEMID=200FIOLE SOLUTIE RINGER 250 ML=200 PUNGI GLUCOZA 33%=100 FIOLE
- Număr anunț
- DA28573000
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN VRANCEA (CUI 7442859)
- Furnizor / câștigător
- CASA DAMAJ SRL (CUI 12321420)
- Cod CPV
- 33690000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.582 RON
- Valoare atribuită
- 4.582 RON
- Data publicării
- 16.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.