Atribuită
Cumpărare directă
ELFI PROSOP DE BUCATARIE 50M 11 PRONTO SPRAY LEMN CLASSIC 400ML 5 DURACELL BATERIE BASIC AAK/52 2 SWEET HOME SACI DE MENAJ 160L 10BUC 6 BONO PROSOP DE HARTIE 60M 7 OBLIO PROSOP DE BUCATARIE 2STR. 2*100FOI 2 SWEET HOME ODORIZANT WC SOLID MARIN 40G 3 PERFEX HARTIE IGIENICA PEACH 3STR 10BUC 2 ZEWA DELUXE HARTIE IGIENICA LAVENDER DREAMS 16BUC 2 PALOMA HARTIE IGIENICA GREEN TEA 3STR 16ROLE 7 REGINA PROSOP DE BUCATARIE MONOROLA BLITZ 3STR 1BUC 18 PERFEX MEGA PROSOP DE HARTIE 2STR 2BUC 10 PALOMA PROSOP DE BUCATARIE MULTIFUN XL 3STR 2ROLE 2 ZEWA DELUXE HARTIE IGIENICA CASHMERE PEACH 3ST. 16BUC 3 PRONTO SPRAY SUP. MULTIPLE ORIGINAL 300ML 1 MR PROPER UNIVERSAL OCEAN 1L 3 SET GALEATA CU STORCATOR+COADA DIN LEMN+MOP BUMBAC 1 MIKE LINE SERVETELE UMEDE LEVANDER 100BUC 2 MATURA EUROPEA S. 1 HARGITA HOLDING SACI MENAJERI 240L 10BUC 1 MIKE SAPUN LICHID OCEAN 500ML 1 MIKE SAPUN LICHID ALOE VERA 500ML 1 WELL DONE DETERGENT ELEGANT FLOWER FIESTA 1L 2 DOMESTOS PINE FRESH 750ML 3 FAIRY DETERGENT DE VASE EXTRA PLUS FR. DE PADURE 900ML 1 FAIRY DETERGENT DE VASE EXTRA PLUS CITRUS 900ML 1 ANA BURETE VASE CANELAT 2BUC 2 vTOP KING BEC MARE 100WTOP KING BEC MARE 100WTOP KING BEC MARE 100W 2 CIF MULTIPURPOSE ULTRAFAST 500ML 2 SWEET HOME LAVETA UMEDA 2 SH LAVETA UNIVERSALA 5S 2 STELLA SACI MENAJ CU URECHI FRESH 35L 24BUC 2 ZEWA DELUXE HARTIE IGIENICA JASMINE 8BUC 7 BONO PROSOP DE HARTIE 100M 6 LAMPLAST SERVETELE MASA DE CRIZA 1 FAIRY DETERGENT DE VASE CHAMOMILE VITAMINE 800ML 2 TARIMA PANS MOP PUMBAC 200G
- Număr anunț
- DA28562222
- Autoritate contractantă
- Comuna Mugeni (CUI 4368065)
- Furnizor / câștigător
- PERFEKT SRL (CUI 15395782)
- Cod CPV
- 24960000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.128 RON
- Valoare atribuită
- 1.128 RON
- Data publicării
- 12.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.