Atribuită
Cumpărare directă
Ulei amestec 1L Stihl -taxa 0.3 ron/kg inclusa, Manusi INDY piele bovina - 9,Burghiu spiral HSS PointTeQ 19mm (coada redusa) Bosch,Stecher Cauciuc 250V/16A Sw,Dulie ceramica E27 Gelux,El Cablu Myyup 2X1.5,Agatator Tip C,El bec lumanare cl 40W E14 Ickpa,El Dulie Ebonita E14,El Intrerupator pe fir alb,Ranga scos cuie 16x750mm (6/24),Saiba 6 Speciala,Piulita 6,https://e-licitatie.ro:8881/ca/direct-acquisition/init/109447851#:~:text=reper%20din%20achizitie-,Tija%20Filetata%20M6,-NUMAR%20DE%20REFERINTA,Ciocan lacatus 3000g Unior,H 3.5x55 AGC,H 3.5X45 Gips Carton,Stecher triplu cu contact protectie 3xSchuko Well
- Număr anunț
- DA28601854
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL JEAN BART TULCEA (CUI 26625119)
- Furnizor / câștigător
- ABC INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 9624881)
- Cod CPV
- 31670000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.238 RON
- Valoare atribuită
- 1.238 RON
- Data publicării
- 20.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.