Atribuită
Cumpărare directă
OFERTA COMERCIALA Nr: RK485/29.06.2021 RK-1. Pardoseala cauciucata din tartan pentru loc de joaca - 500 mp. Turnare covor de cauciuc din „TARTAN” strat de baza ( granule SBR- culoare neagra) – 40 mm . - Turnare pardoseala cauciucata din „TARTAN” – strat de uzura din granule EPDM – RAL 3016 – 10 mm. - Pret (material, manopera, logistica ) – 68,9 euro/mp. - Garantie 2 ani. Timp de executie aproximativ 7 zile lucratoare in conditii climatice normale. Timp de aprovizionare – maxim 3- 12 zile calendaristice. Sistemele oferite vor fi insotite de toate documentele si certificarile cerute de catre beneficiar (rezistenta UV, elasticitate, grad de alunecare etc, conform testelor efectuate de catre producatori. -Alte lucrari suplimentare (desene, sigle, embleme) se vor factura separat) Garantia pardoselei cauciucate din tartan este de 2 ani conform - STAS 1177 Postgarantie (conta cost) 20 ani. Sistemele mentionate vin insotite cu documentatiile aferente. Pretul cuprinde material, manopera, logistica, organizare de santier . Pretul mentionat este fara T.V.A. Modalitatea de plata se va discuta ulterior. Lucrarile se vor face conform unui grafic de lucrarii convenit de ambele part
- Număr anunț
- DA28642538
- Autoritate contractantă
- SC UTILITATI PUBLICE CERNAVODA SRL (CUI 27477177)
- Furnizor / câștigător
- DEXON SRL (CUI 13605179)
- Cod CPV
- 37535280-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 155.925 RON
- Valoare atribuită
- 155.925 RON
- Data publicării
- 29.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.