Atribuită Cumpărare directă

Etichete autoadezive pentru etichetarea probelor de laborator diferite dimensiuni 50x32 mm D40 R1 Termice,1000 etichete/rola 35x25 mm D40 R1 Termice,1500 etichete/rola 30x23 mm D40 R1 Termice,2000 etichete/rola

Număr anunț
DA28543870
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
Furnizor / câștigător
RANET SOLUTIONS SRL (CUI 29460465)
Cod CPV
30192800-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.892 RON
Valoare atribuită
6.892 RON
Data publicării
10.08.2021 00:00
Data finalizării
11.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.892 RON

din 6.892 RON estimat