Atribuită
Cumpărare directă
teste glicemie Vivachek ECO = 2000 buc; ace glicemie = 2000 buc; aparate glicemie Vivachek Eco = 40 buc ATENTIE!!! Marfa va fi livrata impreuna cu documentele specificate in legislatie. Termen de valabilitate cel putin 1 an de la data livrarii. Marfa trimisa necrespunzator va fi returnata pe cheltuiala furnizorului
- Număr anunț
- DA28654697
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BRAILA (CUI 5848584)
- Furnizor / câștigător
- AXABIO MEDICAL SRL (CUI 26931428)
- Cod CPV
- 33190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.680 RON
- Valoare atribuită
- 1.680 RON
- Data publicării
- 31.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.