Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: Detergent automat Bonux 10kg 4*54.80, Galeata cu mop si storcator 8*14.53, Saci menaj 35l 15/set grosi 70*2.73, Sapun lichid Mamut 5l 37*12.61, Manusi menaj 2/set 20*2.86, Hartie igienica Smart One 24*11.84, Degresant Sano Forte 3*14.40, Capelina tip acordeon 100/set 1*14.62, Botosei unica folosinta 100/set 1*11.36, Halat protectie unica folosinta 100*4.24, Racleta geam+coada telescopica 2m 7*25.30, Perie plafon sferica fara coada 1*4.90, Coada telescopica 3m 1*16.40, Masca protectie faciala 3 str. 3 pliuri 50/cut 270*5.10
- Număr anunț
- DA28565918
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SINGIDAVA CUGIR (CUI 12828210)
- Furnizor / câștigător
- ELCO BUSINESS SRL (CUI 16888843)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.403 RON
- Valoare atribuită
- 3.403 RON
- Data publicării
- 13.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.