Atribuită
Cumpărare directă
EDUS.RO - prestarea de servicii de asigurare acces, asistenta tehnica,configurare si mentenanta Module platforma informatica EDUS: 1. MODUL ORGANIZATIONAL ADMINISTRATIV 1.1. Organizează şi gestionează documentele Benef. specifice modulului; Include modele de doc. specifice modulului; Asigură acces pe bază de username şi password conturilor solicitate de Beneficiar; Are disponibilă o secţiune dedicată pentru sesizări în sistem de ticketing; Are disponibilă o secţiune de “News” unde sunt publicate de către Prestator informaţii de interes general şi oferte. Permite urcarea doc. de către utilizatori . *Accesarea modulului se va putea face doar de către personalul desemnat din cadrul unităţii Benef.. **Prest. are drept de a plasa pe platformă conţinut cu caracter publicitar privind produse furnizate de acesta sau de terţi 1.2. Arhiva Electronica: Include functia de reg. intrări-ieşiri care permite: - Crearea şi gest. unui reg. de intră-ieşiri la nivel de unitate pentru Benef.; - Limit. accesului unui număr restrâns de utilizatori pentru editarea registrului; - Permite selectarea nr.(se precompletează însă poate fi editat), a datei; - Permite introd. de inf. precum expeditorul/destinatarul, observaţii/comentarii; - Permite încărcarea de fişiere aferente înregistrării(formaturi acceptate: PDF, WORD, JPEG); - Permite exportul registrului în format excel 2. Plata pentru configurarea celor doua module (SCIM/CEAC) se efectueaza in doua transe iar mentenanta se plateste lunar (12 luni )
- Număr anunț
- DA28659567
- Autoritate contractantă
- Scoala cu Clasele I-VIII Avrig (CUI 17739688)
- Furnizor / câștigător
- HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI 27769473)
- Cod CPV
- 72267100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 31.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.