Atribuită Cumpărare directă

Desfasurarea activitatilor de consultanta pentru Lucrari la obiectivul de investitii ,,Gradinita cu program normal 3 sali de grupa, localitatea Salcioara, judetul Ialomita 5 loturi Etapa 1: Elaborarea strategiei de contractare aferenta procedurii de atribuire; *Prima etapă se consideră finalizată după transmiterea draft-ului de strategie de contractare pe e-mailul Achizitorului. Etapa 2: a) Elaborarea instrucțiunii către ofertanți/candidați a achiziţiei publice; b) Elaborarea de formulare şi modele de contracte; c) Încărcarea în S.E.A.P./S.I.C.A.P. a documentaţiei de atribuire** d)Transmiterea prin S.E.A.P./S.I.C.A.P. spre validare de către A.N.A.P. a documentaţiilor de atribuire** e) Transmiterea in S.E.A.P / S.I.C.A.P. spre validare de catre A.N.A.P. a anunturilor de participare / simplificate (după caz, în funcţie de tipul procedurii de atribuire)** * A doua etapă se consideră finalizată după afişarea în SICAP/SEAP a documentaţiei de atribuire în starea “Publicat”. În cazul procedurii simplificate proprii, prima etapă se consideră finalizată după publicarea pe site-ul propriu a invitaţiei de participare. Etapa 3: Transmiterea in S.E.A.P. / S.I.C.A.P. a declaratiei privind participantii la procedura b) Consiliere privind elaborarea procesului verbal de deschidere; e) Consiliere privind elaborarea raportului procedurii de atribuire; f) Consiliere privind întocmirea comunicărilor/notificărilor obligatorii a fi transmise pe parcursul procesulu

Număr anunț
DA28498145
Autoritate contractantă
COMUNA SALCIOARA (CUI 4365026)
Furnizor / câștigător
HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI 27769473)
Cod CPV
79418000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.900 RON
Valoare atribuită
15.900 RON
Data publicării
02.08.2021 00:00
Data finalizării
03.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.900 RON

din 15.900 RON estimat