Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie program software de management - Modulul SCIM OSGG/2018, necesar pentru tinerea evidentei modificarilor aduse asupra procedurilor de sistem si operationale si pentru o mai buna functionare a activitatilor tuturor compartimentelor din cadrul UAT Mun. Fetesti, jud. Ialomita. Functii : - platforma pe care se creeaza un spatiu comun pentru utilizatori, ce faciliteaza accesul rapid si usor la toate documentele interne si care inglobeaza modulul SCIM;- organizeaza si gestioneaza documentatia aferenta sistemului de control intern managerial; - ofera modele de proceduri operationale si de sistem;- ofera modele de formulare utilizabile in activitatea curenta;- asigura acces pe baza de username si password conturilor solicitate de beneficiar;-are disponibila o sectiune dedicata pentru sesizari in sistem de ticketing.
- Număr anunț
- DA28496197
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL FETESTI (CUI 4365077)
- Furnizor / câștigător
- HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI 27769473)
- Cod CPV
- 72267100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.800 RON
- Valoare atribuită
- 28.800 RON
- Data publicării
- 02.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.