Atribuită
Cumpărare directă
1. ASPERSOR PROS-04 [PROS-04]- 150buc x6.45RON +TVA/buc 2. DUZA 12A(r=3.7m) [12A]- 50 buc x4.14 RON +TVA/buc 3. DUZA 10A(r=3m) [10A]- 50 buc x4.14 RON +TVA/buc 4. DUZA 8A(r=2.4m) [8A]-50 buc x4.14RON +TVA/buc 5. COT SBE 1/2" [SBE050] -150 buc x 0.90 RON +TVA/buc 6. COT SBE 3/4" [SBE075]-150 buc x 0.90 RON +TVA/buc Pret pachet:1858.50 RON+ TVA Achizitia se realizeaza conform referat nr. 23216/02-08-2021 - Formatia Mobilier Urban, Oferta - nr. 23432/04-08-2021 (21226/03-08-2021). Persoana de contact Dl. Cristian Stefan FLORESCU - 0764626160 (Sector Mobilier Urban), Alina STEFAN - 0737-747365 (Serviciu Achizitii Publice si Aprovizionare).
- Număr anunț
- DA28514817
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- INTTECH INDUSTRY SRL (CUI 14080611)
- Cod CPV
- 43323000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.858 RON
- Valoare atribuită
- 1.858 RON
- Data publicării
- 04.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.