Atribuită Cumpărare directă

Pachetul Contine: 1. CUTIE VANA DREPTUNGHIULARA STANDARD (MEDIE)[VBA02674]- 4buc x82.14 RON+TVA 2. Electrovana Jar Top Fi 1" (cu capac demontabil)[PGV100JTB]- 12buc x62.54RON+TVA 3. Controller cu baterie 4 zone[NODE400]- 4buc x579.34RON+TVA 4. ASPERSOR PROS-04[PROS-04]- 40buc x7.71RON+TVA 5. DUZA 8A(r=2.4m)[8A]- 4buc x4.58RON+TVA 6. DUZA 10A(r=3m)[10A]- 10buc x4.58RON+TVA 7. DUZA 12A(r=3.7m)[12A]- 6buc x4.58RON+TVA 8. DUZA 15A(r=4.6m)[15A]- 5buc x4.58RON+TVA 9. DUZA 17A(r=5.2m)[17A]- 7buc x4.58RON+TVA 10. DUZA SIDE STRIP(1.5x9.1m) SS530 [SS530]- 7buc x5.32RON+TVA 11. Duza side strip ES515 [ES515]- 1buc x5.32RON+TVA 12. ASPERSOR PGJ04 [PGJ04]- 22buc x39.80RON+TVA 13. ASPERSOR PGPADJ [PGPADJ]- 4buc x42.84RON+TVA 14. SA BRANSAMENT 25X3/4"[SA 25X3/4]- 70buc x3.24RON+TVA 15. COT SBE 1/2"[SBE050]- 80buc x0.90RON+TVA 16. COT SBE 3/4"[SBE075]- 90buc x0.90RON+TVA 17. Robinet cu bila metalica FE-FI 1''[ROBINET1]- 4buc x32.33RON+TVA 18. Banda Teflon mare [TEFL]- 5buc x12.47RON+TVA 19. Furtun flexibil Hunter, rola 30m [SP100]- 2buc x124.78RON+TVA 20. Teu 1'' Rainbird FI-FI-FE [MTT-100]- 15buc x11.26RON+TVA 21. Racord compresiune FE 25x1" [RAC FE25x1]- 18buc x2.43RON+TVA 22. COT COMPRESIUNE FE D25X1"[COT FE25x1]- 15buc x2.95RON+TVA 23. TEU EGAL COMPRESIUNE D25 [TEU25]- 10buc x6.07RON+TVA 24. Cot compresiune 90gr d25 [COT25]- 10buc x4.31RON+TVA 25. Capac compresiune D25 [CAPAC25]- 15buc x2.63RON+TVA 26. Mufa compresiune D25 [MUFA25]- 5buc x4.21RON+TVA 27. NIPLU 1’’ [NI1]- 10buc x0.94RON+TV

Număr anunț
DA28507617
Autoritate contractantă
SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
Furnizor / câștigător
INTTECH INDUSTRY SRL (CUI 14080611)
Cod CPV
43323000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.286 RON
Valoare atribuită
6.286 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
04.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.286 RON

din 6.286 RON estimat