Atribuită
Cumpărare directă
1 teava pvc fi 32 1.5ml buc 3 7.9 2 teava pvc fi 32 1ml buc 3 4.9 3 cot fi 32x90 buc 4 1.4 4 teu fi 32x90 buc 1 2.1 5 bratara fi32 buc 10 2.1 6 ramificatie fi 110x50x110 buc 2 10 7 redus fi50x32 buc 2 1.40 8 teava ppr cu fibra fi 20 ml 16 3.00 9 cot fi 20x90 buc 30 0.35 10 mufa fi 20 buc 10 0.35 11 cot conector fi 20x1/2 FE buc 4 2.70 12 conector fi 20x1/2 FE buc 12 2.80 13 cleme fi 20 dbule buc 10 0.50 14 diblu+holsurub fi 8x60 buc 50 0.30 15 conector fi 25x3/4 FI buc 4 4.80 16 reductie fi 25x20 buc 6 0.40 17 radiator otel 800x600 buc 1 245.00 18 radiator otel 600x600 buc 1 240.00 19 holender ppr fi 40x1 1/4 FI buc 6 16.5 20 teava fi 40 cu fibra ml 16 15 21 cot ppr fi 40x90 buc 12 3.9 22 mufa fi 40 buc 2 3 23 teu fi 40 buc 4 4.8 24 teu fi 40x20x40 buc 4 4.8 25 mufa fi 1 1/2 buc 2 13.5 26 reductie 1 1/2x 1 1/4 buc 2 12.4 27 niplu 1 1/4 buc 2 6 28 bratara metalica 1 1/4 buc 10 2.5
- Număr anunț
- DA28507582
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA NR. 01263 TARGOVISTE (CUI 4279715)
- Furnizor / câștigător
- M & M FRIMAR SRL (CUI 15290794)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.241 RON
- Valoare atribuită
- 1.241 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.