Atribuită
Cumpărare directă
C028b Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV),36 elevi - coperta imitatie piele buc. 10 19.90 198.99 37.81 2 C028c Catalog pentru clasa pregatitoare, (clasa 0), 36 elevi - coperta imitatie piele buc 2 19.90 39.80 7.56 3 C031 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII),36 elevi - coperta imitatie piele buc 10 19.90 198.99 37.81 4 C043 Carnet de elev pentru invatamantul primar buc. 50 1.38 68.91 13.09 5 C044 Carnet de elev pentru invatamant gimnazial buc. 40 1.38 55.13 10.47
- Număr anunț
- DA28560509
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Dr. Ioan Danicico SEMLAC (CUI 29047389)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 561 RON
- Valoare atribuită
- 561 RON
- Data publicării
- 12.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.