Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Delegarea de gestiune prin concesiune a Serviciului de iluminat public al Comunei Bisoca, Judetul Buzău
- Număr anunț
- PC1003298
- Autoritate contractantă
- Comuna Bisoca (Primaria Comunei Bisoca) (CUI 3724407)
- Cod CPV
- 50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 375.000 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 19.06.2026 13:54
- Anunț de atribuire
- PCA1004057
- Termen limită
- 03.08.2026 12:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 225-514189
- Documentație de atribuire
- DF1031965
Documente
Documentația de atribuire
- 03.1 - lista elemente de pret.xlsx.p7s
- 04. REGULAMENTUL SERVICIULUI.pdf.p7s
- 05. Modele de formulare.docx.p7s
- 06. contract - draft.docx.p7s
- 2018 PROPUNERE DE MENIU DE IARNA-semnat.doc.p7s
- 2018 PROPUNERE DE MENIU DE TOAMNA-semnat.doc.p7s
- 2018 PROPUNERE DE MENIU DE VARA-semnat.doc.p7s
- 2018 PROPUNERE DE MENIU PRIMAVARA-semnat.doc.p7s
- Caiet de sarcini furnizare hrana 2018-semnat.doc.p7s
- Caiet de sarcini semnat.pdf.p7s
- DUAE EDITABIL.docx.p7s
- FisaDate_DF1031965.pdf
- HCL serviciu iluminat.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1275741.pdf
- Model contract furnizare hrana 2018-semnat.doc.p7s
- Model Formulare furnizare hrana preparata 2018-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți
Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.
Valoare atribuită
0 RON
din 375.000 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 375.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.