Atribuită Cumpărare directă

Vacutainer Biochimie cu volum de 6ml, steril in interior, cu accelerator de coagulare CLOT. Dimensiunea tubului: 13x100 mm, capac rosu. Mod de ambalare: 100 bucati / cutie, 1.000 buc / carton. Pe tub/cutie sunt inscriptionate: volumul, dimensiunile tubului, tipul si codul, numarul lotului de productie , numele producatorului, mentiunea "Sterile" si data expirarii. Marcaj CE. Existenta vidului predeterminat asigura recoltarea cantitatii necesare de sange de la pacient. Produsul este insotit de certificatul de calitate si ISO de la producator.

Număr anunț
DA28534251
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
AXIOMED SOLUTIONS SRL (CUI 29887513)
Cod CPV
33141300-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.450 RON
Valoare atribuită
1.450 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
10.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.450 RON

din 1.450 RON estimat