Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1 SWEET LAV.USCATE 3BUC #5903936037032 buc 1 2.1008 2 MANUSI PRACTIC NITRIL L(50BUC-SET) #5203399240469 #5203399300057 #5203399300095 buc 1 38.2353 3 REZERVA MOP BUMBAC 250 GR #5945404003903 #6420631232061 #6423997331119 #0646809512391 #6426055050038 buc 8 4.6218 4 CLEAR PT.GEAMURI CU POMPA 1L SANO #7290005425646 #7290102990603 buc 5 12.521 5 COADA DE LEMN FILETATA 1.2M #6423997342016 buc 2 2.9412 6 DILUANT UNIVERSAL EVRIKA 0.9L #6422154003173 buc 1 9.1597 7 CIF CREMA CURATAT 500ML ORIGINAL#2000000101804#5996037000739 #8717163583531 buc 1 6.6387 8 MEDICLOR TABLETE 300 #5946039007298 buc 1 58.7395 9 CIF CREMA CURATAT 500ML ORIGINAL#2000000101804#5996037000739 #8717163583531 buc 10 6.6387 10 FARAS PT CURATANIE#5945404002067#5945404008991 #5999880115384 #6421937060075 buc 5 4.958 11 DOMESTOS 5L PINE #7615400179763 #7615400805273 buc 4 46.6387 12 VOPSEA DANKE GRI METAL 2.5L #5946062001676 #5946062004219 buc 1 50.3361 13 SANO CLEAR PT.GEAM REZERVA 750ML GREEN #7290102990573 #7290012117275 buc 4 5.4622
- Număr anunț
- DA28642504
- Autoritate contractantă
- COMUNA RICIU (CUI 4375941)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 570 RON
- Valoare atribuită
- 570 RON
- Data publicării
- 28.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.