Atribuită
Cumpărare directă
Achiziţionarea de „piese pentru asamblare instalație de curățat podețe”, dupa cum urmeaza: hidrofor cu debit minim 66 l/ min - 1 buc., sorb 1 - 2 buc, racord ppr 32-1 exterior - 4 buc, olandez 32-1 filet interior - 3 buc, olandez 32-1 filet exterior - 2 buc, niplu alama 1 2 buc, mufa 1- 2 buc, robinet ingropat ppr 32- 32 - 3 buc, teava ppr 32 4 ml 2 buc, teu ppr 32 1 buc, cot 90 ppr 32- 12 buc, pasta etensanta verde 1 buc, canepa etansare fitinguri filetate 1 buc in valoare totala de 1327 lei fara TVA
- Număr anunț
- DA28622429
- Autoritate contractantă
- Judetul Mures (CUI 4322980)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 39370000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.327 RON
- Valoare atribuită
- 1.327 RON
- Data publicării
- 25.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.