Atribuită
Cumpărare directă
IMPORTANT: se va preciza lungimea de 15 sau 20 cm la efectuarea achizitiei electronice de catre autoritatea contractanta Cateter venos central pentru terapii - antimicrobian, impregnat cu Polihexametilen Biguanid ( PHMB), - 3 lumene, ansa pentru inalta presiune 10ml/sec, debit sub presiune 300PSI. Kitul contine: - cateterul, conform dimensiunii - ghidul introducator in J, cu miez de nitinol, situat intr-un dispozitiv robust prevazut cu rotita, asigurand un control ridicat de manevrabilitate - diltator cu proprietati hidrofile, pentru preventia traumei vasului - ac punctie - seringa tip Raulerson (cu ghidaj), asigurand punctia prin sistem inchis. - bisturiu nr. 11 - dispozitiv suplimentar de fixare, prevazut cu un element moale din silicon si un element rigid.
- Număr anunț
- DA28567818
- Autoritate contractantă
- Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
- Furnizor / câștigător
- KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI 29589509)
- Cod CPV
- 33141200-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.935 RON
- Valoare atribuită
- 1.935 RON
- Data publicării
- 13.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.