Atribuită Cumpărare directă

IMPORTANT: se va preciza lungimea de 15 sau 20 cm la efectuarea achizitiei electronice de catre autoritatea contractanta Cateter venos central pentru terapii - antimicrobian, impregnat cu Polihexametilen Biguanid ( PHMB), - 3 lumene, ansa pentru inalta presiune 10ml/sec, debit sub presiune 300PSI. Kitul contine: - cateterul, conform dimensiunii - ghidul introducator in J, cu miez de nitinol, situat intr-un dispozitiv robust prevazut cu rotita, asigurand un control ridicat de manevrabilitate - diltator cu proprietati hidrofile, pentru preventia traumei vasului - ac punctie - seringa tip Raulerson (cu ghidaj), asigurand punctia prin sistem inchis. - bisturiu nr. 11 - dispozitiv suplimentar de fixare, prevazut cu un element moale din silicon si un element rigid. Sterilizare ETO. Valabilitate: 3 ani la producator Producator: KIMAL Plc Marea Britanie

Număr anunț
DA28565842
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI 29589509)
Cod CPV
33141200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.750 RON
Valoare atribuită
7.750 RON
Data publicării
13.08.2021 00:00
Data finalizării
16.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.750 RON

din 7.750 RON estimat