Atribuită Cumpărare directă

Lamele de microscop, Casete standard, Lame microtom conform descrierii din SEAP, in cantitatile precizate.

Număr anunț
DA28616289
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC SFANTA MARIA (CUI 4382558)
Furnizor / câștigător
LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL (CUI 29662316)
Cod CPV
38430000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.870 RON
Valoare atribuită
8.870 RON
Data publicării
24.08.2021 00:00
Data finalizării
25.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.870 RON

din 8.870 RON estimat