Atribuită
Cumpărare directă
10 mL Stripette™ Serological Pipets, Polystyrene, Individually Paper/Plastic Wrapped, Sterile/Corning® 50 mL PP Centrifuge Tubes, Conical Bottom with CentriStar™ Cap, Rack Packed, Sterile/Corning® Pipetor Ultra/Corning® 2 mL External Threaded Polypropylene Cryogenic Vial, Self-Standing with Round Bottom/Corning® DMEM [+] 4.5 g/L glucose, L glutamine, sodium pyruvate
- Număr anunț
- DA28572433
- Autoritate contractantă
- Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
- Furnizor / câștigător
- LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL (CUI 29662316)
- Cod CPV
- 38437000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.767 RON
- Valoare atribuită
- 9.767 RON
- Data publicării
- 16.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.