Atribuită Cumpărare directă

KIT IGIENA CORPORALA (lavete spalare pacient clorhexidina 2%-8buc; casca igienizare 2% clorhexidina - 1buc; manusi spalare 2% clorhexidina -8buc;servetele dimeticona-25buc) Comanda 4633

Număr anunț
DA28600715
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
Furnizor / câștigător
BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.190 RON
Valoare atribuită
2.190 RON
Data publicării
20.08.2021 00:00
Data finalizării
23.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.190 RON

din 2.190 RON estimat