Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant lichid pentru plagi mucoase tendoane pe baza de acid hipocloros 990 ml Eficacitate dovedita pe coronavirus

Număr anunț
DA28537278
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
Furnizor / câștigător
BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
Cod CPV
33641100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260 RON
Valoare atribuită
1.260 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
10.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260 RON

din 1.260 RON estimat