Atribuită Cumpărare directă

Achizitionarea de servicii de mentenanta si modificare structura website- pentru perioada 01.09 - 31.12.2021. Serviciile vor fi prestate conform cerintelor mentionate in caietul de sarcini anexat anuntului publicitar nr. ADV1234470/ 23.08.2021.

Număr anunț
DA28621537
Autoritate contractantă
SANATORIUL BALNEOCLIMATERIC DE COPII BUSTENI (CUI 2845591)
Furnizor / câștigător
RSI Company SRL (CUI 21654490)
Cod CPV
72611000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
776 RON
Valoare atribuită
776 RON
Data publicării
25.08.2021 00:00
Data finalizării
25.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

776 RON

din 776 RON estimat