Atribuită
Cumpărare directă
- 20.08 de la ora 8:00 - 26.08 până la ora 06:00, aducere și staționare platformă, pentru echiparea sa la Centrul Multifuncțional - 24.08, de la ora 20:00 – 26.08, ora 06:00, aducere și staționare cap tir, pentru echiparea sa la Centrul Multifuncțional - 25.08, ora 18:00 – tirul echipat în car alegoric pleacă spre McDonald’s ora 21:00 – tirul pleacă pe traseul paradei: McDonald’s – A.I. Cuza – English Park ora 22:00 – relocare tir la Centrul Multifuncțional pentru dezechipare - 26.08, ora 6:00 – ridicare cap tir - 30.08 de la ora 8:00 - 02.09 până la ora 06:00, aducere și staționare platformă, pentru echiparea sa la Centrul Multifuncțional - 31.08, ora 20:00 – 02.09, ora 06:00 - aducere și staționare cap tir, pentru echiparea sa la Centrul Multifuncțional - 01.09, ora 18:00 – tirul echipat în car alegoric pleacă spre McDonald’s ora 21:00 – tirul pleacă pe traseul paradei: McDonald’s – A.I. Cuza – English Park ora 22:00 – relocare tir la Centrul Multifuncțional pentru dezechipare - 02.09, ora 6:00 – ridicare tir
- Număr anunț
- DA28580674
- Autoritate contractantă
- TEATRUL PENTRU COPII SI TINERET COLIBRI CRAIOVA (CUI 5001805)
- Furnizor / câștigător
- ELBACOR TRADING SRL (CUI 11781870)
- Cod CPV
- 60180000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.042 RON
- Valoare atribuită
- 5.042 RON
- Data publicării
- 17.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.