Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea Contractanta doreste achizitionarea urmatoarelor echipamente :- - Camere HIKVISION DS-2CD2643GU-IZS-5 BUC; - SWITCH HIKVISION POE 802 3AT, CLASS 4-5 PORTURI-3 BUC; - TABLOU METALIC 300*200*150-3 BUC - CABLU FTP CU SUFA-300M; - CABLU ALIMENTARE 3*1.5-200M.

Număr anunț
DA28546436
Autoritate contractantă
Orasul Murfatlar (CUI 4859712)
Furnizor / câștigător
IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI 30024753)
Cod CPV
35125300-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.645 RON
Valoare atribuită
6.645 RON
Data publicării
10.08.2021 00:00
Data finalizării
11.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.645 RON

din 6.645 RON estimat