Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de proiectare în vederea elaborării Documentației de Avizare a Lucrărilor de Intervenții (DALI) pentru obiectivul Drum de exploatare agricola, sat Saucenita, Comuna Vaculesti, judetul Botosani: - Studiu topografic - Studiu geotehnic - Expertiza tehnica - Elaborare (D.A.L.I) - Verificare tehnica Plata serviciilor se va face după aprobarea finanțării și este condiționată de aprobarea creditelor bugetare de către Consiliul Local Văculești. Plata serviciilor se va face în două etape, conform ofertei dvs din data de 16.08.2021.
- Număr anunț
- DA28628197
- Autoritate contractantă
- COMUNA VACULESTI (CUI 3503686)
- Furnizor / câștigător
- VIA PRO IT CONSULTING SRL (CUI 27399915)
- Cod CPV
- 71322000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 125.000 RON
- Valoare atribuită
- 125.000 RON
- Data publicării
- 26.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.