Atribuită
Cumpărare directă
ROLETE TEXTILE DIMENSIUNI 16,94 mertri patrati x229 lei metru patrat ROLETE TEXTILE dimensiuni 90,96metri patrati x229,00 lei metru patrat PACHET OBIECTE INVENTAR Masa de infasat 2 buc pret 660,00 lei buc Masina de spalat cu uscator 1 buc pret 2700,00 lei buc Masina de spalat vase 1 buc pret 1900,00 lei buc Baterie inox 2 buc pret 290,00 lei buc Chiuveta inox 1 cuva 2 buc pret 470,00 lei buc Chiuveta inox 1 cuva 1 buc pret 390,00 lei buc Plita 2 ochiuri 1 buc pret 630,00 lei buc
- Număr anunț
- DA28601899
- Autoritate contractantă
- Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
- Furnizor / câștigător
- GEOMAR DINAMIC SRL (CUI 30306886)
- Cod CPV
- 39515410-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.169 RON
- Valoare atribuită
- 33.169 RON
- Data publicării
- 20.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.