Atribuită
Cumpărare directă
Dispenser hartie zet 30 buc pret 89,00 lei buc Dispenser sapun lichid 30 buc pret 63,00 lei buc Port deseuri inox 15 litri 50 buc pret 189,00 lei buc Port deseuri inox 20 litri 22 buc pret 210,00 lei buc Port deseuri plastic 40 litri 10 buc pret 230,00 lei buc Port deseuri plastic 20 litri 20 buc pret 168,00 lei buc
- Număr anunț
- DA28535737
- Autoritate contractantă
- Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
- Furnizor / câștigător
- GEOMAR DINAMIC SRL (CUI 30306886)
- Cod CPV
- 39000000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.290 RON
- Valoare atribuită
- 24.290 RON
- Data publicării
- 09.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.