Atribuită Cumpărare directă

Equicel este preparat prin oxidarea unei adecvate forme de celuloza, bumbac natural. Aceasta actiune este urmata de proceduri suplimentare cu scopul obtinerii unui nivel ridicat al puritatii si o calitate de nivel inalt al celulozei oxidate si regenerate. Cu trecerea timpului este posibila o usoara decolorare, dar acest fapt nu afecteaza performantele produsului. Equicel este disponibil imediat pentru utilizare in salile de operatie si nu necesita sterilizare cu ajutorul caldurii uscate sau autoclavare.Pachetul Equicel este dublu steril.

Număr anunț
DA28558309
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
Furnizor / câștigător
IMPARI LINE SRL (CUI 16241803)
Cod CPV
33621200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.155 RON
Valoare atribuită
1.155 RON
Data publicării
12.08.2021 00:00
Data finalizării
13.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.155 RON

din 1.155 RON estimat