Atribuită Cumpărare directă

NVR 8 canale 4K, Media convertor Gigabit 10KM,Switch JetStream L3 48-Port Gigabit Smart +Switch with 4 SFP Slots+Monitor 32" Samsung

Număr anunț
DA28553058
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
Furnizor / câștigător
ACEZ NET SRL (CUI 29251205)
Cod CPV
32323500-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.470 RON
Valoare atribuită
6.470 RON
Data publicării
11.08.2021 00:00
Data finalizării
12.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.470 RON

din 6.470 RON estimat