Atribuită
Cumpărare directă
Livrare si instalre sistem de detectie si avertizare la incendiu. Cerințele minimale sunt prevăzute în caietul de sarcini anexat prezentei. Clauzele contractuale obligatorii sunt cele prevăzute în modelul de contract anexat. Prin acceptarea solicitării autorității contractante de către prestator, acesta își exprimă angajamentul privind acceptarea și respectarea clauzelor contractuale și a specificațiilor tehnice minimale impuse.
- Număr anunț
- DA28499712
- Autoritate contractantă
- Curtea de Conturi a Romaniei (CUI 4265922)
- Furnizor / câștigător
- ACEZ NET SRL (CUI 29251205)
- Cod CPV
- 31625100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.282 RON
- Valoare atribuită
- 24.282 RON
- Data publicării
- 02.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.