Atribuită Cumpărare directă

MALARONE 250MG/100MG*12CPR.FILM Malarone conține atovaquonă 250 mg și clorhidrat de proguanil 100 mg Termen de expirare: 31.07.2023 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA28494781
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI 11653560)
Cod CPV
33600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.620 RON
Valoare atribuită
4.620 RON
Data publicării
02.08.2021 00:00
Data finalizării
02.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.620 RON

din 4.620 RON estimat