Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de colectare, transport si eliminare deseuri medicale, provenite de la generatori de deseuri din municipiul Timișoara si judetul Timiș. Tarife: deseuri medicale, cod deseu 18 01 .01 - 350 kg; 18.01.02 - 50 kg;18.01.03* - 8.000 kg;18.01.04 - 2.500 kg; 18.01.06* - 50 kg Tarifele de mai sus nu contin TVA, includ transportul: gratuit in municipiul Timisoara pentru minim 2 kg la o ridicare.
- Număr anunț
- DA28645299
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
- Furnizor / câștigător
- PRO AIR CLEAN ECOLOGIC S.A. (CUI 30428603)
- Cod CPV
- 90524400-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.375 RON
- Valoare atribuită
- 27.375 RON
- Data publicării
- 30.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.