Atribuită Cumpărare directă

Prestatorul va efectua servicii de preluare, transport si incinerare a deseurilor medicale de la beneficiarii aflati pe raza municipiului Timisoara si a Judetului Timis SERVICIUL ESTE CONFORM CONTRACT NR.3352/27.04.2021 SI FORMULAR DE RECEPTIE TRANSPORT

Număr anunț
DA28586796
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE GATAIA (CUI 4483811)
Furnizor / câștigător
PRO AIR CLEAN ECOLOGIC S.A. (CUI 30428603)
Cod CPV
90524400-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8 RON
Valoare atribuită
8 RON
Data publicării
18.08.2021 00:00
Data finalizării
18.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8 RON

din 8 RON estimat