Atribuită Cumpărare directă

Prestatorul va efectua servicii de preluare, transport si incinerare a deseurilor medicale de la beneficiarii aflati pe raza municipiului Timisoara si a Judetului Timis Serviciul este conform contract nr.3352/27.04.2021 si formular de receptie transport

Număr anunț
DA28572893
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE GATAIA (CUI 4483811)
Furnizor / câștigător
PRO AIR CLEAN ECOLOGIC S.A. (CUI 30428603)
Cod CPV
90524400-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.420 RON
Valoare atribuită
6.420 RON
Data publicării
16.08.2021 00:00
Data finalizării
16.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.420 RON

din 6.420 RON estimat