Atribuită
Cumpărare directă
roiector ACER H6541BD, DLP 3D ready, 4000 lumeni, FHD 1920*1080, up to WUXGA 1920x1200, 16:9 nativ, 4:3 compatibil, 10.000:1, dimensiune maxima imagine 301"", distanta maxima de proiectie 10 m, boxa 3W, lampa 5000 ore/ 12.000 ore ExtremeEco, 27-36 dB, greutate 2.9 kg, D-sub, composite video, 2*HDMI, PC audio, USB type A, DC out 5V, RS232, telecomanda cu baterii incluse, capac lentila inclus, wireless CAST/ mirror dongle optional, montare pe tavan+ masa, ColorBoost 3D, BluelightShield, 144Hz 24p 3D, Kensington lock, security bar, 24/7, culoare alb Garantie: 24 luni.
- Număr anunț
- DA28633094
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE (CUI 26288978)
- Furnizor / câștigător
- MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
- Cod CPV
- 38652120-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.200 RON
- Valoare atribuită
- 4.200 RON
- Data publicării
- 26.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.