Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE IGIENICA DISPENSER PORTIONATA |STOK CELULOZA 75% 2STR 120ML *140Buc*; SACI MENAJERI NEGRI 120L LDPE |10BUC/ROLA 70X122CM *20Buc*; SACI MENAJERI NEGRI 35L/40L HDPE |50BUC/ROLA 50X70CM *20Buc*; SAPUN LICHID ANTIBACTERIAN CLOVIN 5L LAMAIE CEAI (37369) *8Buc*; DEZINFECTANT MAINI IGEL EKOMAX 5L *1Buc*;
- Număr anunț
- DA28589114
- Autoritate contractantă
- Casa Asigurarilor de Sanatate a Apararii, Ordinii Publice, Sigurantei Nationale si Autoritatii Judecatoresti (CUI 11445659)
- Furnizor / câștigător
- MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.397 RON
- Valoare atribuită
- 1.397 RON
- Data publicării
- 18.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.