Atribuită
Cumpărare directă
AGRAFE 33 MM EVOFFICE 100BUC/CUT *20Cutii*; CAPSE 24/6 KANGARO 1M 1000/CUTIE. *20Set*; CUTTER 18MM MAPED *10Buc*; DOSAR PLASTIC CU SINA SI 2 PERFORATII NOKI|DE INCOPCIAT BLEUMARIN *300Buc*; PIX PENSAN TRIBALL ALBASTRU *150Buc*; PLIC C4 ALB SILICONIC 229X324MM *1000Buc*; PLIC C5 ALB SILICONIC 162X229MM *1500Buc*; SFOARA BUMBAC 100G *50Buc*; RIGLA PLASTIC TRANSPARENTA 30 CM CU LUPA *5Buc*;
- Număr anunț
- DA28589086
- Autoritate contractantă
- Casa Asigurarilor de Sanatate a Apararii, Ordinii Publice, Sigurantei Nationale si Autoritatii Judecatoresti (CUI 11445659)
- Furnizor / câștigător
- MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.230 RON
- Valoare atribuită
- 1.230 RON
- Data publicării
- 18.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.