Atribuită Cumpărare directă

SET TONERE ORIGINALE CANON C-EXV49BK, C, M, Y

Număr anunț
DA28567034
Autoritate contractantă
CONSILIUL CONCURENTEI (CUI 8844560)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
Cod CPV
42964000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.014 RON
Valoare atribuită
7.014 RON
Data publicării
13.08.2021 00:00
Data finalizării
19.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.014 RON

din 7.014 RON estimat